דף הבית >> ביטוח כללי >> ביטוח דירה
 
ביטוח כללי | ביטוח דירה
 
פתגם חכם אומר: "ביתי הוא מבצרי", ואנחנו שואלים האם לא יהיה חכם לדאוג למבצר שלכם?
אחד הצעדים החשובים ביותר שעושה אדם במהלך חייו הוא קניית בית. מדובר בהשקעה גדולה של כסף ושל משאבים בבית עצמו וגם בתכולתו, על מנת לספק לעצמנו איכות חיים ראויה, כל אחד בהתאם ליכולתו.


פוליסת ביטוח דירה היא רשת ביטחון לנכס היקר ביותר שיש בידינו, ומאפשרת כיסוי עבור שורה ארוכה של נזקים אפשריים לתשתית הבית ולתכולתו, וכן אפשרות לביטוח משלים צד ג' וחבות מעבידים לעובדי משק הבית.

ביטוח מבנה
ביטוח מבנה מכסה נזקים שקשורים לתשתית הבית: קירות, רצפה תקרה, אך גם נזקים שעלולים להיגרם למרכיבים שמחוברים אליו, כמו; צנרת מים, תשתית חשמל, תשתית תקשורת, מערכות סלולאריות, מערכת הסקה, כמו גם נזקים שעלולים להיגרם לדלתות, חלונות, רצפת פרקט, מרצפות ושטיחים מקיר לקיר.

*** חשוב לדעת
אנשים שביתם מבוטח דרך הבנק למשכנתאות בביטוח חובה כחלק מחוק במדינת ישראל, אינם חייבים לבחור בביטוח שנעשה דרך הבנק. יש בהחלט אפשרות לבחון פוליסות מבנה אחרות, שנותנות מענה מלא, וייתכן ויהיו גם זולות יותר.
משרד האוצר קבע סטנדרט של פוליסת דירה 'תקנית' - כלומר התנאים הבסיסיים קבועים בחוק. חברות הביטוח רשאיות להציע כיסויים נוספים מעבר לפוליסה התקנית-הבסיסית, אבל אינה יכולה לגרוע מהכיסויים הבסיסים.

ביטוח תכולה
מרכיבי פוליסת הביטוח לתכולת הבית משתנים על פי צורך ורצון המבטחים. הפוליסה מכסה נזקים במקרים שונים, כמו; פריצה, שריפה או הצפה.
שווי התכולה של הבית נאמדת באמצעות דיווח שמוסרים בעלי הדירה ובאמצעות סוקר שנשלח מטעם חברת הביטוח במטרה להעריך חפצים ותכשיטים יקרי ערך וכן מכשירי חשמל יקרים. המטרה היא להסדיר את תנאי הפוליסה ולציין את סכומי התגמול המדויקים לכל פריט, על מנת שאם יהיה צורך להפעיל את הפוליסה, יזכה המבוטח לקבל את הסכום ההולם עבור הנזק, ולא לזכות לתשלום שמוגדר כברירת מחדל (שעלול להיות תגמול נמוך מהראוי).

רוצים לשמוע עוד על האפשרויות לבטח את הבית? מוזמנים להתקשר אלינו, ולקבל הצעה הוגנת לביטוח הבית
 

כל הזכויות שמורות   //  קידר סוכנות לביטוח

לתיאום פגישה, צרו קשר: