דף הבית >> ביטוח חיים >> ביטוח סיעוד
 
ביטוח סיעודי

תוחלת החיים מתארכת ולצידה גדלים גם הסיכונים לתחלואת הגיל,
האם דאגתם לעצמכם לביטוח סיעודי שידאג לכם לאורך כל השנים?


הנטייה של כולנו היא להסיט הצידה את המחשבות על החמרה במצב הבריאותי שלנו, ובמילים אחרות 'לטמון את הראש באדמה'. אבל כולנו ערים לכך שטמינת הראש לא תפתור את הבעיה, כשזו תופיע. כדאי ומומלץ להקדים תרופה למכה, לטפל אחת ולתמיד בביטוח שיבטיח ויבטח אתכם, וייתן לכם בסיס כלכלי במקרה הצורך... ואחרי שבחרתם בפוליסת ביטוח סיעודי אפשר לחזור ולהסיט את המחשבות לצד היפה של החיים.

תוכניות הביטוח הסיעודי שקיימות בשוק הביטוח מציעות לכם פתרונות נרחבים למקרה של החמרה במצב הבריאותי, שכוללות מענה לטיפול תומך ומקצועי, חוות דעת רפואית וייעוץ, פיצוי כספי חודשי למבוטח וללא קשר למצב הפיננסי.


מתי מומלץ לרכוש פוליסה של ביטוח סיעודי?
המחשבה שאדם צעיר אינו זקוק לביטוח סיעודי היא מוטעת מיסודה. ההגדרה למצב סיעודי היא שאדם אינו יכול לבצע בעצמו שלוש מתוך שש פעולות בסיסיות בחיי היום-יום:
  • לאכול ולשתות
  • ללכת
  • לקום ולשכב
  • להתרחץ
  • להתלבש בכוחות עצמו או להתפשט,
  • לשלוט בצרכיו.
הגדרה זו נכונה לכל גיל, ולמרבה הצער פוגעת גם בילדים ובאנשים צעירים.
לכן חשוב לרכוש פוליסת ביטוח סיעודי כבר מראשית החיים.
חשוב לדעת שאדם בגיל צעיר משלם פרמיה חודשית נמוכה באופן משמעותי, וכך הוא צובר זכויות שיעמדו לטובתו בעתיד. כלומר, כאשר יצבור נקודות זכות, יכול להפסיק לשלם את תשלומי הפרמיה החודשיים, והזכויות בפוליסה ישמרו לו.

איזה פוליסה מומלץ לבחור?
לכל אדם, בכל גיל ובהתאם למאפיינים אישיים וחברתיים, ובהתאם להעדפות אישיות נרכיב תיק ביטוח סיעודי אופטימלי. אפשר לרכוש פוליסת ביטוח במגוון מסלולים שכל אחד מהם כולל תקופות פיצוי שונות – משלוש שנים ועד פיצוי לאורך כל החיים. כל אחת מהפוליסות הולכת יד ביד עם מסלולי תשלום שונים, מתשלומים משתנים בכל שנה, ועד תשלום קבוע לכל החיים.

חשוב שתדעו! ביטוח סיעודי של הביטוחים המשלימים של קופות החולים נותנים מענה לתקופה מוגבלת של חמש עד שש שנים בלבד.
למבוטחי קופות החולים אפשר להשלים את מענה הביטוח הסיעודי באמצעות פוליסה של ביטוח סיעודי משלים, שייכנסו לתוקפו עם סיום תקופת הפיצוי של הפוליסה מטעם קופות החולים. מדובר במענה טוב שנעשה במסלול משתלם במיוחד.
 
בואו לרכוש לעצמכם שקט נפשי. התקשרו לסוכנות קידר, ואנו נדאג להתאים לכם את פוליסת הביטוח הסיעודי המשתלמת ביותר
 
 

כל הזכויות שמורות   //  קידר סוכנות לביטוח

לתיאום פגישה, צרו קשר: