דף הבית >> ביטוח כללי >> ביטוח רכב
 
ביטוח כללי | ביטוח רכב
מתי מתבררת המשמעות של בחירת הפוליסה לביטוח הרכב?
התשובה ברורה – כשיש צורך להפעיל אותה!
זה יכול לקרות כשנתקעים עם הרכב, וזקוקים באמצע הלילה ובאמצע 'שום מקום' גרר, וזה יכול לקרות כשמגלים בבוקר שהרכב נעלם מהחנייה, או במקרה של תאונה, חס וחלילה.
כסוכנות לביטוח למודת שנים בתחום הרכב אנו יודעים להעניק ללקוחותינו פוליסות של חברות ביטוח, שמתחייבות וגם עומדות בהבטחתן. הניסיון שלנו מאפשר להתאים לכל אחד ואחת, בכל גיל ובהתאמה אישית פוליסה מלאה ומתאימה שתכלול מרכיבים, כמו:
 1. ביטוח מקיף וצד ג'
 2. כיסוי לשמשות
 3. שירותי גרירה
 4. רכב חלופי
 5. שירותי תיקונים במוסכי הסדר כנגד השתתפות עצמית מוקטנת
 6. ועוד
על מה כדאי לחשוב לפני שרוכשים ביטוח לרכב?
 1. המחיר לא תמיד קובע – זה מובן שאנשים מעדיפים לשלם פחות, וגם אנחנו פועלים למציאת הפוליסה המשתלמת ביותר עבור לקוחותינו. אבל כשבוחרים בפוליסה שבעלות כוללת ונמוכה מפספסים לעיתים את הסעיפים שמשפיעים על מחירה הזול. אחד מהם, שמומלץ מאוד לבדוק, הוא סעיף שקובע את גובה ההשתתפות העצמית. כלומר, עלות הפוליסה אומנם נמוכה, אבל מגיע היום והמבוטח מגלה שעליו לשלם מחיר גבוה מאוד כהשתתפות עצמית, ואז ה"חיסכון" יורד לטמיון.
 2. השוואת מחירים – באופן כללי למדי מציעות חברות הביטוח מחיר דומה למרכיבי הפוליסה המרכזיים, לכן השוואת המחירים לא תמיד תישא פרי, שכן במרכיבים מרכזיים אלה לא יימצא תמיד הבדל גדול. אבל סוכנות ביטוח תדע להצביע על מרכיבים ספציפיים שבהם ייתכן ויהיה הבדל משמעותי, וכן בחינה של סל הביטוח הכולל וניתוח של מחיר מול תמורה ללקוח.
 3. אין דבר כזה סטנדרטי – אומנם ביטוח רכב מוכר כמוצר טריוויאלי, שכל בעל רכב ממהר לעשות ביום קניית הרכב, אבל אין להתייחס לרכישתו באופן סטנדרטי. אומנם יש רכיבי ביטוח קבועים וחשובים, אבל יש לבחון ולהתאים את הביטוח לאנשים הנוהגים ברכב.
  יש לשאול מספר שאלות שישפיעו על מרכיבי ביטוח הרכב, כמו:
 • האם רק אחד מבני הבית נוהג ברכב?
 • האם יש נהג צעיר בבית, והאם הוא משתמש ברכב ביום-יום או מגיע רק בסופי שבוע?
 • האם תהיו מסוגלים לטפל בתקר במקרה הצורך, או שאולי כדאי להוסיף רכיב קטנטנן זה לפוליסה ולשמור על השקט כשאתם על הכביש?
 
כל אלה הם הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל הגדול בביטוח הרכב. צריכים לבטח רכב חדש? רוצים לבדוק שהפוליסה של הרכב נותנת את המענה הנכון לכם ולבני המשפחה? מוזמנים לפנות אלינו ולקבל הצעה מתאימה
 
 

כל הזכויות שמורות   //  קידר סוכנות לביטוח

לתיאום פגישה, צרו קשר: