דף הבית >> ביטוח חיים >> ביטוח תאונות אישיות
 
ביטוח חיים | ביטוח תאונות אישיות

"אם רק היינו דואגים להוסיף סעיף של תאונות אישיות בביטוח".
משפט שבדרך כלל שומעים מאדם שעבר תאונה כלשהי, ולא דאג לעשות לעצמו ביטוח לתאונות אישיות. כמה פשוט, ככה חבל שלא לעשות...

מהו ביטוח תאונות אישיות
תאונה מוגדרת באופן כללי למדי כפגיעה פיזית, שנגרמה כתוצאה מאירוע פתאומי ולא צפוי מגורם חיצוני.
זהו ביטוח שמטרתו להגן על המבוטחים במקרה שעברו תאונה. הפוליסה מכסה מקרים של אובדן כושר עבודה, נכות, כוויות, אשפוז, סיעוד, מוות ועוד. חשוב לדעת שאומנם מוגדר הביטוח כביטוח בקטגוריית בריאות אך הוא אינו מכסה טיפולים רפואיים, בדיקות, תרופות או ניתוחים. הפוליסה נועדה להקצות סכום פיצוי למבוטח באחד מהמקרים שהוגדרו כתאונה בפוליסה. סכום הפיצוי והסיבות לפיצוי תלויות ברכיבי הפוליסה שנקבעו בזמן רכישתה, וחשוב לדעת שיש הבדלים משמעותיים בין פוליסה אחת לפוליסה אחרת.
 
מדוע חשוב לרכוש פוליסה לתאונות אישיות?
נחיצותה של הפוליסה אינה ברורה כל עוד החיים מתנהלים על מי מנוחות. אלא שחיי היום-יום חושפים כל אחד מאיתנו לסיכוי של פגיעה מתאונות אישיות בבית או בחוץ.
לצערנו הרב, אין לאף אחד מאיתנו חסינות מפני תאונות. ביטוח לתאונות אישיות נועד להגן עליכם מפני חוסר ודאות כלכלי כתוצאה מתאונה, ומציעה כיסוי שיעזור לכם בתקופה הקשה ויסיר מכם את הדאגה שכרוכה באי הוודאות.
קידר סוכנויות תלווה אתכם צעד אחר צעד:
  • שלב בירור והתאמת הפוליסה וכיסויי הביטוח המומלצים לכם
  • התאמת הפוליסה בהתאם למצבים משפחתיים שמשתנים במהלך השנים
  • במידת הצורך ליווי וטיפול בתהליך התביעה לאחר תאונה 
פוליסה של ביטוח תאונות אישיות מותאמת לכל אחד מבני המשפחה ובכל גיל, ויש אפשרות להתאים את הפוליסה לכיסוי מרבי בארץ וגם בחו"ל ובכל מסגרת שבה תהיו.
 
תאונות אישיות מתרחשות ברגע אחד, אולם רגע אחד קודם לכן תוכלו לדאוג לעצמכם ולבני משפחותיכם באמצעות ביטוח תאונות אישיות. לפרטים נוספים מוזמנים לפנות אלינו:
 
 

כל הזכויות שמורות   //  קידר סוכנות לביטוח

לתיאום פגישה, צרו קשר: